Mostecká montážní a.s.

je společností, která již od roku 2004 poskytuje svým zákazníkům prvotřídní služby v oblasti investic a údržby, vyhledává vhodné příležitosti a nebojí se realizovat ani nové projekty, které jsou tak výjimečné, že je nikdo před tím ještě nerealizoval.

Obklopujeme se těmi nejlepšími, kteří v našem oboru podnikání jsou, a proto jsme tak úspěšní. Jdeme si za svými cíli, budujeme silnou a stabilní společnost a věříme, že naše služby či výrobky pomáhají druhým v práci anebo jim přináší radost.


Ing. arch. Anna Šlapetová

vystudovala Fakultu architektury ČVUT v Praze, poté absolvovala stáž v Berlíně u arch. Hilmer & Sattler  a od roku 2003 je samostatným autorizovaným architektem  a  členem Komory architektů ČKA.

Od roku 2003 se aktivně účastní budování obce Dolní Břežany, jako vedoucí architektonicko-urbanistické komise a od roku 2014 je jeho hlavní architektkou.

Za své realizace z praxe dostala nominaci na titul Stavby roku Středočeského kraje 2017 za Areál Základní a Mateřské školy – pavilon, spojovací krček, jídelna v Dolních Břežanech. Její rodinný dům v Jižních Čechách – Velký Pěčín u Dačic byl vybrán vydavatelem Foibos mezi Stavby století Čech Moravy a Slezska 1918-2018.

Mimo vlastní praxi zasedá v soutěžních porotách, a vede také ateliér Designu na Vysoké škole ART & DESIGN INSTITUT (od r. 2017).

Verze Art

verze s označením Art je výhradním uměleckým pojetím hausbótů. Půjde o originální výtvarné zpracování fasád a stěn interiéru akademickou malířkou Barborou Šlapetovu a vytvářet se bude na míru každé osobnosti.

Mgr. ak.mal. Barbora Šlapetová je malířka a fotografka, má záběr i v literatuře a filmu. Je nositelkou cen – v malbě: DAAD – Akademie der Künste v Berlíně (2000), v literatuře: literární ceny Magnesia Litera (2005) za knihu Proč je noc černá; nebo ve filmu: za nejlepší krátký dokumentární film Natural Born Astronauts na ArtQuake Kyoto Biennale v Japonsku (2019).

Reprezentovala Českou republiku na Expo Shanghai (2010) a Expo Milano (2015). Na jejích projektech spolupracovali např. prezident Václav Havel nebo astronauti NASA Leroy Chiao a Koichi Wakata.

Od roku 2009 spolupracuje s NASA na uměleckých projektech. Její fotografie vynesla raketa na Mezinárodní vesmírnou stanici ISS.
Kromě účasti na výstavách – např. v Buenos Aires, v Tokyu, Kyoto museu, v Berlíně, Sofii, v Helsinkách, v Lisabonu, nebo v Bondi Beach v Sydney je zastoupena i v mnoha sbírkách jak museí tak soukromých sbírek.